Wymarzona miłość – kolejny turecki serial – to dramat romantyczny, który opowiada historię Esry i Hakana, dwojga ludzi z zupełnie różnych światów. Esra jest ambitną pisarką mieszkającą w Stambule, podczas gdy Hakan jest bogatym biznesmenem, który nie może znaleźć odpowiedniej kobiety. Gdy ich drogi się krzyżują, oboje są zdezorientowani swoimi uczuciami do siebie. Film „Wyśniona miłość” przedstawia ich związek, w którym pokonują życiowe przeszkody i odkrywają, co to znaczy naprawdę kogoś kochać. Dzięki wyjątkowej mieszance komedii, dramatu i romansu, „Wyśniona miłość” spodoba się każdemu, kto szuka serdecznej opowieści o poszukiwaniu prawdziwej miłości w nieoczekiwanych miejscach. Niezależnie od tego, czy są Państwo fanami tureckiej telewizji, czy po prostu szukają czegoś nowego do obejrzenia, „Wyśniona miłość” zapowiada się na jeden z tych programów którego nie da się zapomnieć. Z pewnością chwyci Państwa za serce i pozostanie z Państwem na długo po zakończeniu filmu. Proszę więc wziąć miskę popcornu i dołączyć do Esry i Hakana w ich podróży do wyśnionej miłości

Serial ten porusza również takie kwestie jak tożsamość, wiara, kultura i wartości rodzinne, które są często spotykane w wielu tureckich dramatach. Bohaterowie serialu „Wyśniona miłość” są trójwymiarowi, są złamanymi jednostkami, których serca zostały złamane przez miłość, ale w końcu znajdują ukojenie w ramionach drugiej osoby. Dreamed Love to serial, który sprawi, że będą się Państwo śmiać, płakać, uśmiechać, a przede wszystkim pozostawi widzów ze zrozumieniem, co tak naprawdę oznacza prawdziwa miłość. Dreamed Love jest zdecydowanie wart obejrzenia, jeśli szukają romantycznego dramatu, który sprawi, że uwierzą Państwo w siłę miłości. Proszę więc wziąć popcorn i przygotować się na emocjonalną przejażdżkę kolejką górską z „Wyśnioną miłością”! Nie będą Państwo żałować.

Serial „Wyśniona miłość” został napisany przez tureckiego pisarza i reżysera Cansela Elcina, a w rolach głównych występują Ceren Moray jako Esra, Celal Al jako Hakan, Hande Ercel jako Sibel i Demet Evgar jako Kayra. Ta gwiazdorska obsada ożywia „Wyśnioną miłość” w sposób, jakiego jeszcze nie było. Każda postać jest wyjątkowa i ma swoją własną historię do opowiedzenia, co sprawia, że Dreamed Love jest wciągającą podróżą w świat romansu, złamanego serca i zrealizowanych marzeń.

Więcej tureckich seriali po polsku – można obejrzeć na stronach typu CDA.