Rambo: Ostatnia krew to historia starzejącego się i niechętnego bohatera filmów akcji, Johna Rambo. Jest to piąty film z serii i kontynuacja Rambo z 2008 roku.

Rambo: Ostatnia krew wyreżyserował Sylvester Stallone, aw roli Johna Rambo występuje Sylvester Stallone. Scenariusz napisali Stallone i Matt Cirulnick na podstawie postaci stworzonych przez Davida Morrella, który napisał powieść o tym samym tytule z 1972 roku, która dała początek czterem kontynuacjom w latach 1988-2008. Ten film jest pośrednią kontynuacją Rambo z 2008 roku, który zakończył serię z śmierć jego bohatera.

To jest kompletne Rambo: Ostatnia Krew, oglądaj na CDA. Ten film jest czwartym i ostatnim filmem z serii Rambo. W tym filmie John Rambo mieszka w Tajlandii, ale zostaje zmuszony do wjazdu do Birmy, kiedy jego przyjaciel James gromadzi grupę chrześcijańskich misjonarzy i zostaje schwytany przez birmańskich partyzantów, którzy sprzymierzyli się z baronem narkotykowym.

Stare umiejętności Johna Rambo znów się przydają, kiedy wkracza do Birmy, aby znaleźć Jamesa, który został schwytany przez birmańską armię.