Gry na laptopa do pobrania za darmo to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Gry komputerowe dostępne są w różnych kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Gry na laptopa do pobrania za darmo to także świetna forma rozrywki dla całej rodziny. Gry komputerowe można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej lub sklepu internetowego.

O to przykładowy laptop do gier:

Gry na laptopa do pobrania za darmo ASUS TUF Gaming A17 R7-6800H o to konfiguracja laptopa ASUS TUF Gaming A17 R7-6800H :

Procesor: AMD Ryzen 7 6800H 3,2 GHz (Turbo do 4,1 GHz)

Pamięć: 16 GB RAM DDR4

Dysk twardy: 512 GB SSD PCIe NVMe M.2

Matryca: IPS 17,3″ FHD 144 Hz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB GDDR6 VR Ready

Wi-Fi 802.11ac 2×2; Bluetooth 5.0

Wymiary i waga: 39,98 x 27,46 x 2,99 cm; 2,7 kg

Battery Life : 8 godzin ASUS TUF Gaming A17 R7-6800H

Kolejny interesujący laptop do gier Lenovo Legion 5-17 Ryzen 7 5800H o to konfiguracja laptopa Lenovo Legion 5-17 Ryzen 7 5800H :

Procesor: AMD Ryzen 7 5800H 3,2 GHz (Turbo do 4,4 GHz)

Pamięć: 16 GB RAM DDR4

Dysk twardy: 512 GB SSD PCIe NVMe M.2

Matryca: IPS 17″ FHD 144 Hz G-Sync

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6 GB GDDR6 VR Ready

Wi-Fi 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.0

Wymiary i waga: 41,9 x 29 x 2,99 cm; 3 kg

Battery Life : 8 godzin Lenovo Legion 5-17 Ryzen 7 5800H

Oto jeszcze jeden ciekawy laptop do gier Gigabyte Aorus 15G o to konfiguracja laptopa Gigabyte Aorus 15G :

Procesor: Intel Core i7-10875H 2,3 GHz (Turbo do 5,1 GHz)

Pamięć: 16 GB RAM DDR4

Dysk twardy: 512 GB SSD PCIe NVMe M.2

Matryca: IPS 15,6″ FHD 360 Hz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2070 Super Max-Q 8 GB GDDR6 VR Ready

Wi-Fi 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.0

Wymiary i waga: 36,41 x 25,59 x 1,99 cm; 2 kg

Battery Life : 8 godzin Gigabyte Aorus 15G

Ciekawostka: Gry komputerowe to nie tylko rozrywka, ale także doskonały trening umysłu. Gry logiczne i strategiczne pomagają ćwiczyć pamięć i koncentrację. Gry zręcznościowe natomiast doskonale kształtują refleks i koordynację ruchową. Gry komputerowe to także świetna forma rozrywki dla całej rodziny. Gry na laptopa do pobrania za darmo to idealny sposób na spędzenie czasu wolnego. Gry komputerowe są dostępne w różnych kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Gry logiczne i strategiczne pomagają ćwiczyć pamięć i koncentrację.

Jakie gry na laptopa w 2022 roku?

PC The Settlers

The Settlers to strategia czasu rzeczywistego, w której gracz musi zaplanować i rozwinąć osadę oraz budować armię, aby odeprzeć ataki wrogów. The Settlers jest dostępny na platformach PC, iOS i Android.

Splinter Cell: Blacklist

Splinter Cell: Blacklist to gra przygodowa typu stealth, w której gracz kontroluje agenta Sama Fishera i ma za zadanie powstrzymać terrorystów przed wykonaniem swoich planów. Splinter Cell: Blacklist jest dostępny na platformach PC, PS3, Xbox 360 i Wii U.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Assassin’s Creed IV: Black Flag to gra action-adventure, w której gracz kontroluje pirata Edwarda Kenwaya i ma za zadanie walczyć z wrogami na morzu oraz na lądzie. Assassin’s Creed IV: Black Flag jest dostępny na platformach PC, PS3, Xbox 360, PS4 i Xbox One.

Borderlands 2

Borderlands 2 to gra akcji typu first-person shooter, w której gracz kontroluje jednego z czterech bohaterów i ma za zadanie walczyć z przeciwnikami na planetach Pandora i Hyperion. Borderlands 2 jest dostępny na platformach PC, PS3, Xbox 360, PS Vita i Mac.

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts to gra first-person shooter, w której gracz kontroluje jednego z członków elitarnej jednostki Ghosts i ma za zadanie walczyć z wrogami w różnych miejscach na świecie. Call of Duty: Ghosts jest dostępny na platformach PC, PS3, Xbox 360, PS4 i Xbox One.

Medal of Honor : Above and Beyond (PC)

Medal of Honor: Above and Beyond to gra first-person shooter osadzona w czasie II wojny światowej, w której gracz kontroluje amerykańskiego agenta OSS i ma za zadanie walczyć z nazistami we Francji. Medal of Honor: Above and Beyond jest dostępny wyłącznie na platformie PC.

Assassin’s Creed: Mirage Gra PC

Assassin’s Creed: Mirage to gra przygodowa typu stealth, w której gracz kontroluje agenta OSS i ma za zadanie powstrzymać terrorystów przed wykonaniem swoich planów. Assassin’s Creed: Mirage jest dostępny wyłącznie na platformie PC.

Far Cry 6

Far Cry 6 to gra first-person shooter, w której gracz kontroluje Antonia Castillę – dyktatora fikcyjnego państwa Tyrus – i ma za zadanie walczyć z opozycjonistami, którzy chcą obalić jego rząd. Far Cry 6 jest dostępny na platformach PC, PS4 i Xbox One.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to gra first-person shooter osadzona w czasie współczesnym, w której gracz kontroluje jednego z operatorów elitarnej jednostki antyterrorystycznej Rainbow Six i ma za zadanie walczyć z wrogami w różnych miejscach na świecie. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege jest dostępny na platformach PC, PS4, Xbox One i Switch.

PC Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której gracz kontroluje jedną z dwóch stron wojny – Aliantów lub Armii Czerwonej – i ma za zadanie walczyć z wrogiem o kontrolę nad Europą Środkową. Company of Heroes 3 jest dostępny na platformie PC.

Total War: Warhammer 3

Total War: Warhammer 3 to strategia czasu rzeczywistego osadzona w fantasy, w której gracz kontroluje jedną z frakcji – Chaos, Skaven lub Greenskins – i ma za zadanie walczyć o kontrolę nad światem. Total War: Warhammer 3 jest dostępny na platformach PC, PS4 i Xbox One.

Halo Wars 2

Halo Wars 2 to gra strategiczna czasu rzeczywistego osadzona w uniwersum Halo, w której gracz kontroluje jedną z dwóch stron konfliktu – Aliantów lub Covenant – i ma za zadanie walczyć o kontrolę nad światem. Halo Wars 2 jest dostępny na platformach PC, Xbox One i Switch.

Rise of Nations: Extended Edition

Rise of Nations: Extended Edition to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której gracz kontroluje jedną z 18 frakcji i ma za zadanie walczyć o kontrolę nad światem. Rise of Nations: Extended Edition jest dostępny na platformie PC.

Age of Empires III: Definitive Edition

Age of Empires III: Definitive Edition to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której gracz kontroluje jedną z 16 frakcji i ma za zadanie walczyć o kontrolę nad światem. Age of Empires III: Definitive Edition jest dostępny na platformach PC, Xbox One i Switch.

Sid Meier’s Civilization VI

Sid Meier’s Civilization VI to gra strategiczna turn-based, w której gracz kontroluje jedną z 24 cywilizacji i ma za zadanie doprowadzić ją do sukcesu poprzez rozwój gospodarczy, naukowy, militarny lub kulturowy. Sid Meier’s Civilization VI jest dostępny na platformach PC, PS4 i Xbox One.

Gry na laptopa do pobrania za darmo Gry PC

Gry na laptopa do pobrania za darmo Gry PC to strona internetowa, na której można pobierać gry komputerowe za darmo. Gry są dostępne na platformach PC, PS3, Xbox 360, PS4 i Xbox One.