Turniej Czterech Skoczni to najważniejsze zawody narciarskie i snowboardowe, które odbywają się co roku w Europie i Ameryce Północnej.

1. Możesz oglądać Turniej Czterech Skoczni na YouTube lub transmitować go na żywo na oficjalnej stronie internetowej.

2. Turniej będzie emitowany codziennie o godzinie 13:00 czasu wschodniego od 4 do 9 lutego 2018 roku przez sześć dni, co oznacza, że dla osób mieszkających w Wielkiej Brytanii rozpocznie się o godzinie 8:00.

3. Podczas trwania Turnieju Czterech Skoczni będzie również emitowanych kilka najważniejszych programów, w tym „Spojrzenie wstecz: Najważniejsze wydarzenia z lat 2017-2018” 5 lutego, „Podsumowanie finałów Slopestyle kobiet” 6 lutego oraz „Męski Slopestyle” Podsumowanie finałów” 8 lutego.

Turniej Czterech Skoczni to jedna z największych imprez sportów zimowych. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można znaleźć na oficjalnej stronie.

Możesz śledzić akcję i oglądać transmisje na żywo na oficjalnej stronie internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany oglądaniem narciarskich wydarzeń Turnieju Czterech Skoczni, powinieneś wiedzieć, że jest on transmitowany na żywo w Eurosporcie i telewizji.

Eurosport będzie transmitować to wydarzenie na żywo w Europie, a telewizja w Japonii. W Ameryce Północnej NBC i CBC będą transmitować wszystkie rundy zawodów w swoich sieciach.

Miejscowi muszą zostać w pracy lub w pubie na transmisję na żywo, ponieważ jedyny publiczny pokaz wydarzenia odbędzie się w ogrodach zimowych w Sheffield.

W obiekcie Winter Garden odbywają się wszystkie cztery wydarzenia w ciągu dnia, co da widzom wiele okazji do zaspokojenia apetytu na narty i snowboard, nie opuszczając żadnego z ulubionych wydarzeń.

Turniej Czterech Skoczni to impreza sportów zimowych, która odbywa się od lat 50. XX wieku. Zawody Czterech Skoczni odbywają się obecnie we Włoszech, Austrii, Niemczech i Szwajcarii.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą, co robić w najbliższą niedzielę, a transmisja na żywo nie jest emitowana na kanale, który subskrybujesz, mamy listę miejsc, w których można obejrzeć Turniej Czterech Skoczni. Można obejrzeć na STRIMS TOP