Far Cry 6 do pobrania jest już dostępna w przedsprzedaży na Microsoft, Xbox i PlayStation. Far Cry 6 to kolejna odsłona serii Far Cry, której akcja rozgrywa się w fikcyjnym tropikalnym raju o nazwie Yara. Gracze wcielają się w rolę Daniego Rojasa, miejscowego Yarana, który musi walczyć z dyktatorem Antonem Castillo i wyzwolić swój kraj z opresji. Far Cry 6 zawiera wiele nowych elementów, w tym rozległą mapę otwartego świata do odkrycia, unikalne bronie i przedmioty do kupienia lub wykonania, a także wiele możliwości dostosowania postaci. Ponadto Far Cry 6 oferuje konkurencyjne tryby gry wieloosobowej, jak również grę w kooperacji dla maksymalnie dwóch graczy. Zamów Far Cry 6 już dziś w przedsprzedaży, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnej zawartości w momencie premiery na całym świecie 7 października!

Na co więc Państwo czekają? Bądź wśród dołącz jako pierwszy do walki o wyzwolenie Yary i pobierz Far Cry 6 już dziś! Od tropikalnej wyspy Yara, po dżungle i rzeki Far Cry, poznaj świat niebezpieczeństw i akcji, jakiego jeszcze nie było. Pobierz Far Cry 6 już teraz i odbierz to, co należy do Ciebie!

Pobierz Far Cry 6 na Xbox, PlayStation lub PC, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń z gry. Dołącz do Daniego Rojasa w jego walce z Antonem Castillo i wznieś się w Far Cry 6 – rewolucyjnej nowej strzelance, która ma zmienić sposób, w jaki gramy w gry z otwartym światem. Zamów Far Cry 6 już dziś w przedsprzedaży, aby otrzymać ekskluzywną zawartość w momencie premiery na całym świecie 7 października. Los Yary jest w Państwa rękach – czy podejmą Państwo wyzwanie? Pobierz Far Cry 6 już teraz i dołącz do walki!

Pobierz Far Cry 6 już dziś, aby uzyskać dostęp do zupełnie nowych broni, przedmiotów, postaci i opcji personalizacji. Far Cry 6 to nowa, porywająca strzelanka, która wciągnie Państwa na długie godziny. Zamów Far Cry 6 już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać ekskluzywną zawartość po światowej premierze 7 października – spraw, aby Yara była Twoja! Na co więc Państwo czekają? Pobierzcie Far Cry 6 i dołączcie do walki!

Pobierz Far Cry 6 już dziś i rozpocznij walkę z Antonem Castillo w tropikalnym raju Yara! Wejdź w buty Daniego Rojasa i odkryj świat pełen niebezpieczeństw, akcji, przygód – i nie tylko – w Far Cry 6. Z bonusami do zamówienia przedpremierowegoekskluzywną zawartość, nowe bronie i postacie, Far Cry 6 zapowiada się na niezapomniane przeżycie. Pobierz Far Cry 6 już dziś i dołącz do walki o wolną Yarę! Na co więc Państwo czekają? Pobierz Far Cry 6 już teraz i odbierz to, co należy do Ciebie!

Nie czekaj dłużej – pobierz Far Cry 6 już dziś i dołącz do Daniego Rojasa w jego walce z tyranem Antonem Castillo! Poznaj w pełni wybuchową, pełną akcji rozgrywkę w Far Cry, z zupełnie nowym otwartym światem do odkrycia, unikalną bronią i przedmiotami do wykonania, opcjami dostosowania postaci i nie tylko. Złóż zamówienie przedpremierowe na Far Cry 6 już teraz, aby otrzymać ekskluzywną zawartość 7 października po premierze na całym świecie. Dołącz do walki o wolność w Far Cry 6 – pobierz Far Cry 6 już teraz! Na co więc Państwo czekają? Pobierzcie Far Cry 6 i dołączcie do walki już dziś!

Pobierz Far Cry 6 już teraz i przeżyj niezapomniane doświadczenie gry w rozległym, otwartym świecie pełnym niebezpieczeństw, akcji i przygód. Zamów Far Cry 6 w przedsprzedaży, aby otrzymać ekskluzywną zawartość 7 października po premierze na całym świecie. Doświadcz unikalnej broni, przedmiotów, postaci i opcji personalizacji, walcząc z Antonem Castillo o wolność Yary. Nie czekaj dłużej – pobierz Far Cry 6 już dziś i dołącz do walki o wolną Yarę! Na co więc czekacie? Pobierz Far Cry 6 już teraz i odbierz to, co należy do Ciebie! Dołącz do Daniego Rojasa w jego misji uwolnienia Yary od tyranii – pobierz Far Cry 6 już dziś!

Pobierz Far Cry 6 już teraz i dołącz do walki o wyzwolenie Yary – wolność czeka na Ciebie! Zamów Far Cry 6 w przedsprzedaży, aby otrzymać ekskluzywną zawartość po światowej premierze 7 października. Poznaj niesamowity otwarty świat Far Cry, pełen niebezpieczeństw, akcji i przygód. Unikalna broń, przedmioty i postacie czekają na Państwa w Far Cry 6 – nie czekajcie dłużej, pobierzcie Far Cry 6 już dziś i dołączcie do walki o wolną Yarę! Na co więc Państwo czekają? Pobierz Far Cry 6 już teraz i odbierz to, co należy do Ciebie! Dołącz do Daniego Rojasa w jego misji uwolnienia Yary od tyranii – pobierz Far Cry 6 już dziś!

Pobierz Far Cry 6 już dziś i doświadcz rewolucyjnej rozgrywki w strzelaninie jak nigdy dotąd. Z zupełnie nowym tropikalnym rajem.