Darmowy program do odzyskiwania danych to częste pytanie które zostaje poruszone w sieci. Dlatego w tym artykule postaramy się przybliżyć wam dwa darmowe programy, które pomogą wam na szybko odzyskać swoje dane.

Program do odzyskiwania danych Recuva działa dzięki specjalnym algorytmom, które dokładnie wyszukują dane przypisane do poszczególnych plików i folderów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dane po czasie nie znikną bezpowrotnie. Recuva to darmowy program, który dostępny jest na każdym systemie operacyjnym.

Drugim darmowym programem, który warto wspomnieć jest EaseUs Data Recovery. Ten darmowy program działa podobnie jak Recuva – skanuje dyski w poszukiwaniu danych i je odzyskuje dzięki specjalnym algorytmom. Wykorzystując aplikację możesz bezpiecznie odzyskać dane z zapisanych na dysku twardym, pendrive czy pamięci flash.

Choć darmowe programy do odzyskiwania danych nie zapewniają pełnego dostępu do danego pliku czy folderu, to jednak dzięki ich działaniom możesz szybko i bezpiecznie przywrócić swoje dane. Jeśli potrzebujesz wyczerpujących informacji na temat odzyskiwania danych, koniecznie zajrzyj do sieci!